Beylikdüzü Bayan Arkadaşla Sınırsız Saatler

beylikduzu bayan arkadaş cimcif

Ad Details

  • Tarih: 25 Ekim 2018 21:07
  • Kalan Sure: Bu ilanın süresi doldu

Bayanın Biyografisi

Griden açık altın rengine dönüşen bayan arkadaşla sınırsız hareketli küpler üzerinde yürüdüğü hissine kapılıyordu. Arkamda bu zeminde yankılanan aceleci adımların sesini duydum birden.

Döndüm maskemi ve şapkamı düzeltip baktım karşımda tanımadığım bir genç vardı. Rengarenk bir palyaço maskesiyle kocaman acıklı görüntülü bir şapka takmıştı.

Beylikdüzü Bayan Arkadaşla Sınırsız Saatler

Burası beylikdüzü bayan arkadaş erkeklere ait bir oda olduğuna göre bu genç adamın odadaki varlığına şaşmamam gerekiyordu. Ne var ki duyduğum ayak sesleri bana düşündürmüştü ki.

Delikanlı kımıldadı ve kımıldanır kımıldanmaz da anladım bu bir erkek değildi. O saray dansı adımları ve gel aşkım haydi gel tomurcuklanan koruya gel şarkısı bir manastıra uymadığı gibi külot pantolona da uymuyordu.

Arkadaş diye kekeledim. Beni tanıyamadın değil mi demek ki öbürlerini de aldatmayı başarabileceğim. Tam olarak söylediklerini duyamıyordum külot pantolonun gösterdikleri karşısında kalakalmıştım.

Artık kadınların bacaklarının neden bol  kumaşlar ardına saklanması gerektiğini anlamıştım ne kadar çok kumaş olursa o kadar iyiydi. Her ne halse geldin ve tam da zamanında.

Kelimeler sanki dudaklarından patlayarak çıkıyordu. Ne de yaman avcıymış tiyatroya geldiğimde üzerine yapışmış olan o orospu. Kılığıma bak gel insanın gözünü aldatan zemin üzerinde dönüyordu.

Nasıl da uydular bana bana kalırsa çok garipti çok daha iri bir erkek için hazırlanmış olduğu kesindi. O salak şapka en güzel yeri o canım saçlarını saklamıştı.

Beylikdüzü Bayan Arkadaşla Sınırsız Saatler

İçine pamuk doldur yapılmış pipi ise tam anlamıyla gülünçtü soldan sağa sallanıp duruyordu. Ne var ki onun vücudunu içine koyduğu hiçbir şeyi eleştirecek durumda değildim.

Arkadaş beylikdüzü bayan arkadaş söyleyebildiğim sadece bu oldu. Cennette miydim bir dakika şimdi başka bir işim daha var bakalım dünyanın öbür yarısına sahip olanlar nasıl yaşıyor.

Beni süpürürcesine yanımdan geçti arkasından gittim, dansıyla kendimden geçmiş gibiydim büfeye şöyle bir bakış attım yemekler hep aynı dedi. Galiba içkileri daha iyi.

Biliyor musun bizim perdelerimizin arkasında zarif desenlerle süslenmiş küçük kaplarımız vardır. Galiba buradan büyük kanalı denk getirmekte bayağı zorlanırım.

Kalçalarını ve bacaklarını sinirli sinirli beylikdüzü bayan arkadaş kıpırdatarak taş duvarın üzerinden karanlık geceye düşünceli bir biçimde baktı. Her neyse boş ver gel yanıma aşkım dedi.

Balkonun perdesini kapattı ve dans ederek sokuldu bana yanından geçerken bir incir kaptı sofradan.

Maskenin göz çukurlarından görünen kirpikleriyle beni yine kalbimden yakalamıştı inciri bana uzattı ve kolunu koluma doladı final çıplak teniyle tam yirmi dört ayardı kaçıyoruz.

Haydi söyle anda o bir başkası da odaya girdi. Altın iplikli dantelin dokunuşunu biliyordum.

Sol haydi beylikdüzü bayan arkadaş arkadaşın beni daha çok deli etme ne zaman tam onun beni bir başkasıyla karıştırdığını anladı.

Arkadaş kolumdaki kol gerildi ve buz gibi oldu benimkinin neredeyse aynı olan maske ve şapkasını fırlatan güzel bu kıyafetleri lobiden buldun öyle değil mi dedi sert bir sesle.

İlan ID: 245bd2033c07629

  

Sorunu Bildirin

Processing your request, Please wait....