Beylikdüzü Ücretli Bayan Gizemli

Beylikdüzü Ücretli Bayan Gizemli

Ad Details

  • Tarih: 25 Ekim 2018 19:55
  • Kalan Sure: Bu ilanın süresi doldu

Bayanın Biyografisi

Arkadaşın ücretli bayan gizemli bir de annesi mi var bunu bana niye daha önce söylemedin. Sesindeki acı ve korku imparatorluğun çöktüğünü duysa bilmem bu denli büyük olur muydu.

Bunun kabahati de bendeydi. Arkadaşın küçük vakıflarından birinin olduğu de mola vermiştik . Burası yoksullara ekmek ve süt dağıtılan ufacık bir binaydı.

Beylikdüzü Ücretli Bayan Gizemli

İsmihan beylikdüzü ücretli bayan ile gümüş gerdanlığını bana verdi ve içeri girip belki biraz sebze ve et alınabilir düşüncesiyle bunu vakfa bağışlamamı istedi. Geri döndüğümde gördüğüm her şeyi ona anlatmamı eklemeyi de unutmadı.

Bu önce bana çok basit görünmüştü ama geri dönüp de izlenimlerimi aktarmaya başladığımda bayağı zorlanmıştım.

Haremin dışına pek çıkmamış birine küçük bir kasaba pazarını sarmalayan kayısı rengindeki akşam üstü ışığını anlatmak hiç de kolay değildi.

En aşağı işlerde kullandığı kölesi bile çok daha iyi beslenip giyinen birine yoksul yüzlerdeki ifadeyi nasıl aktarabilirdim. İşte bu zorlanma içinde ona vakfın başındakilerin birine söylediğim cümleyi aktarırken olanlar olmuştu kayın validesi gibi o da nur yüzlü biri.

Gelin beylikdüzü ücretli bayan adayına kayın validesinin varlığından söz etmeyişimin arkasında hiçbir kötü niyet yoktu oysa. Arkadaşın haremindeki tek varlık olan gölgemsi figür o kadar silikti ki onu tamamen aklımdan çıkarmıştım.

Aklıma gelip söylemek istediğimde ise konu değiştiği için yine unutmuştum . Vakıfla ilgili merakı silinip giden arkadaş güvenini tekrar kazanmak için çabalıyordum.

Beylikdüzü Ücretli Bayan Gizemli

Konuyu atlamamın nedeninin beylikdüzü ücretli bayan kadının güçsüz görüntüsün den kaynaklandığını söylemeye çalışıyordum ismi han. Ufak tefek ürkek bir kadın ayakları onu daha uzun bir süre taşıyamayacak belli.

Hiç kımıldamıyor diye ne bilir ne gece ne de gündüz. Haremdeki divanında oturup duruyor. Ama gözleri ve elleri hala becerikli güneş doğduktan batana dek elindeki işle uğraşıyor.

Harika şeyler yapıyor hiç görmediğim güzellikte kuşlar ve çiçekler işliyor arkadaş. Biraz tuhaf görünüyor dedi.

Bu desenler resim yapmanın yasaklandığı için tuhaf olabilir ama efendimizin doğduğu boşanacak kadınları için çok olağan. Efendimizin annesinin dini eğitiminin olmadığı belliydi ama bu konuda ona hiçbir şey söyleyemezdim.

Ona yaptığı hakkında da bir şey söyleyemezdim. Çünkü paşanın onu yanına aldırdığı yirmi yıl boyunca tek bir  kelime bile öğrenmemişti.

Bu yaşlı kadın kendisini çok sevdiği için değil de yine yerine getirilmesi gereken bir görev olarak kabul eden oğlunun ziyaretleri dışında konuşmuyordu.

Bana selam verirken kendi dilinde bir iki söz söylemiş olmasının nedeniyse herhalde benim bir yabancı olmamdan kaynaklanmıştı. Ona gülümseyerek karşılık vermeye çalışmıştım.

Arkadaşın beylikdüzü ücretli bayan paşanın haremindeki yalnızlık en az haremin kendisi kadar büyüktü yaşlı kadına bakan alinin karısı düşüncelerimi okumuş gibi korkma demişti. Gelinin varlığı buraya hayat getirecektir.

İnşallah bu sözler yakında gerçekleşecek. İsmihan sözlerimle rahatlamaya çalışıyordu.

Bunun birinci nedeni rahatlamasını benim de en az onun kadar arzu ettiğimi bilmesiydi ikinci nedeni ise gideceği tek haremde benden başka arkadaşı olmamasıydı.

İlan ID: 975bd1f1728a4f5

  

Sorunu Bildirin

Processing your request, Please wait....